Obozy młodzieżowe 2021 – edukują i rozbudzają kreatywność

Okres wakacyjny jest czasem szczególnie wyczekiwanym przez młodzież szkolną. Na czerwcowych zajęciach z dnia na dzień jest coraz mniej nauki, a dzieci czują już smak lata, które czyha za rogiem. Zatem w obliczu mnóstwa wolnego czasu, wyjazdy na kolonie młodzieżowe mogą być wyjątkową przygodą i szansą na spędzenie letnich upałów aktywnie, a zarazem kreatywnie.
 
Tutaj z pomocą przychodzi Portal Turystyki Dziecięcej Kogis, który oferuje unikalne kolonie i obozy młodzieżowe 2021. Każdy spragniony doznań nastolatek znajdzie coś dla siebie, a jest z czego wybierać. Często wyjazdy mają temat przewodni – do nich zaliczamy między innymi obozy Harry Potter, Minecraft czy Anime i Manga. lnne z kolei posiadają punkt dominujący.
Mogą to być, przykładowo, kolonie sportowe, artystyczne, taneczne, teatralne. Aby ułatwić wybór odpowiedniego wyjazdu, poniżej przedstawimy charakterystykę kilku ciekawych propozycji, natomiast pełną ofertę można znaleźć na stronie portalu https://www.kogis.pl/obozy/.

Kolonie 2021 – którą wybrać?

Na wyróżnienie zdecydowanie zasługuje obóz Harry Potter, który można zakupić w kilku wersjach, jeśli chodzi o lokalizację. Idealna propozycja dla fanów zaczarowanego świata, w którym ludzie latają na miotłach, a niedaleko nich przechadzają się zgredki. Na kolonii dzieci poznają świat magii – będą mogły stworzyć osobiste amulety, nauczyć się tajemnego pisma oraz zaprojektować okładkę księgi. Poza tym nie zabraknie nuty szaleństwa podczas gry w unihokeja i licznych wypraw, między innymi do aquaparku.
 
Kolejną interesującą propozycją są obozy młodzieżowe 2021 w stylu japońskim. Na obozach Otaku fani anime i mangi nie tylko będą mieli możliwość wejścia w głąb kultury kraju kwitnącej wiśni, lecz także poznają osoby mające podobne zainteresowania. Podczas wyjazdu entuzjaści Japonii doświadczą tradycyjnej ceremonii parzenia herbaty, narysują japoński komiks, a także poznają sekrety i mity na temat azjatyckiego kraju oraz anime. Oczywiście poza zgłębianiem tajemnic Japonii, nie zabraknie pieczenia kiełbasek nad ogniskiem czy dyskoteki z karaoke, tak uwielbianych w kraju kwitnącej wiśni.
 
Dla bardziej aktywnych i lubiących wyzwania siłowe idealną opcją będą sportowe obozy i kolonie 2021. W ofercie można znaleźć między innymi obóz sportowo-traperski, który jest oparty na integracji dzieci z naturą oraz byciu w ciągłym ruchu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie pływania „na byle czym”, który nieprzeciętnie pobudza kreatywność. Nie zabraknie także piłki wodnej, a nawet gry w fińskie kręgle czy uprawiania jogi. Z kolei dla młodzieży spragnionej ekstremalnych doświadczeń Portal Kogis oferuje także obóz survivalowo-paintbollowy. Podczas tej przygody dzieci nauczą się między innymi rozpalać ogień czy budować tratwę, a nawet poznają komunikację alternatywną, ułatwiającą porozumiewanie się w sytuacjach kryzysowych.
 
Ostatnią, acz nie mniej ciekawą propozycją jest obóz młodzieżowy 2021 dedykowany dziewczynkom. Girls Summer Camp to niezwykła przygoda dla artystycznych dusz, które lubią puścić wodzę fantazji. Na wyjeździe uczestniczki spróbują swoich sił w scrapbookingu, origami oraz decoupage, a także będą miały możliwość ozdobić swoje ciało tatuażami z henny. Ponadto zagrają w gry XXL, które dają ogromne wrażenia współmierne do wielkości planszy.
 
Można więc stwierdzić, że wyjazdy organizowane przez Portal Turystyki Dziecięcej Kogis są wyjątkowe i skrojone na miarę oczekiwań oraz zainteresowań młodzieży. Obozy nie tylko są świetną zabawą, lecz także edukacją w praktyce, a zarazem możliwością na rozwinięcie kreatywności i poznanie innych dzieci ciekawych świata.