Rozbiórki obiektów budowlanych

Nasza firma zajmuje się specjalistycznym wykonywaniem robót rozbiórkowych. Wyburzamy zabudowania sposobem ręcznym, ale również tradycyjnie oraz metodą strzałową. Zajmujemy się również utylizacją gruzu, co jest obecnie uważane za działanie ekologiczne, przyjazne środowisku naturalnemu. Nie pozostawiamy po sobie odpadów.

W pracach rozbiórkowych korzystamy ze sprzętu budowlanego, wraz z osprzętem.

Rodzaje wyburzanych konstrukcji budowlanych 

Firma zajmuje się wyburzeniami obiektów wszelkiego rodzaju – kulturalnych, wykonanych z żelbetonu i stali. Rozbieramy także instalację przemysłową, budynki mieszkalne,  hale fabryczne i magazyny, zabudowania biurowe oraz kominy przemysłowe.

Gruz pozyskany w ramach prac rozbiórkowych poddajemy recyklingowi, przerabiamy go na kruszywo. Firma dysponuje własnym sprzętem specjalistycznym. Posiadamy kruszarki do gruzu oraz maszyny do przesiewania. Uzyskujemy dzięki temu doskonałej jakości kruszywo, które wykorzystywane jest w pracach budowlanych.

Firma może się pochwalić wieloma referencjami. Wyróżniamy się na tle innych firm zajmujących się wyburzeniami. Nasz zespół ds. rozbiórek i wyburzeń  działa głównie na Śląsku i na terenie blisko położonych Śląska województwach.

Sprzęt budowlany do wynajęcia

Firma oferuje wynajem sprzętu budowlanego, wśród którego są takie specjalistyczne maszyny, jak: różnego typu koparki-kołowe, gąsienicowe, również koparko-ładowarki i same ładowarki. Do dyspozycji zainteresowanych są również samochody wywrotki i spycharki. Można u nas również wynająć kruszarki i przesiewacze.

Usługi w zakresie innych prac

Firma podejmuje się wykonywania również prac rekultywacyjnych, korytuje teren, transportuje materiały sypkie, wycina drzewa i tereny zielone, przygotowuje teren przeznaczony pod budowę. Sprzedajemy także kruszywo uzyskane z gruzu.

Zapraszamy do współpracy 

Roboty wyburzeniowe, rozbiórkowe to podstawowa dziedzina naszej działalności. Wykonujemy też szereg prac, które związane są z pracami budowlanymi. Wielu naszych klientów obdarzyło nas zaufaniem i od lat przekazują nam do realizacji kolejne zlecenia. Każde zlecenie bardzo dokładnie omawiamy z klientem, łącznie z omówieniem kosztów realizacji. Zachęcamy do współpracy, skorzystania z naszych usług i zasilenia grona naszych stałych klientów. Jeżeli planują Państwo rozbiórkę starego obiektu, chcą wynająć specjalistyczny sprzęt budowlany albo zakupić kruszywo, zapraszamy do nas. Wcześniejszy kontakt telefoniczny/mailowy przyśpieszy realizację zlecenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dowiedz się więcej: http://roboty-rozbiorkowe.pl/