StarStone – imprezy firmowe w Katowicach

Event firmowy to jeden z nieodłącznych elementów funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Nic tak nie sprzyja zacieśnianiu więzi i budowaniu trwałych relacji jak imprezy integracyjne dla pracowników i kontrahentów. To też świetna okazja do budowania pozytywnego wizerunku marki – przedsiębiorcy mają okazję zgromadzić wiele osób w jednym miejscu, ugościć ich i zagwarantować świetną zabawę. To sprawia, że zarówno oni sami, jak i ich firma zaczynają dobrze się kojarzyć, a o to właśnie chodzi. Imprezy firmowe powinny stanowić nie tylko okazję do zrelaksowania się – dobrze, jeśli jednocześnie stanowią potężne narzędzie marketingowe.

W Katowicach istnieje wiele miejsc, w których można zorganizować imprezę firmową, zarówno pod dachem, jak i w plenerze. Nie ma się zresztą czemu dziwić – Katowice, podobnie jak Kraków i Wrocław – to miasta spotkań, stwarzające idealne warunki do eventów firmowych i integracyjnych, zobacz na www.starstone.pl/organizacja-imprez/imprezy-firmowe-i-integracyjne/ . Decydując się na zorganizowanie imprezy na południu Polski, powinniśmy zaangażować do współpracy profesjonalną agencję eventową. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że spotkanie z pracownikami i kontrahentami będzie udane i przyniesie wszystkim oczekiwane korzyści.

W Katowicach i innych miastach na południu Polski, takich jak Kraków, Tychy, Chorzów i Dąbrowa Górnicza, organizacją eventów różnego typu zajmuje się agencja starStone. Z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem wcielają w życie pomysły swoich klientów i efekt końcowy przechodzi często najśmielsze oczekiwania gości. Niezależnie od tego, czy planowana impreza firmowa ma mieć charakter oficjalny, czy nieoficjalny, pracownicy agencji starStone zadbają o każdy szczegół i uczynią z niej niezapomniane wydarzenie.

Gdzie w Katowicach zorganizować imprezę firmową?

Jeśli chcemy, aby nasz firmowy event był udany, powinniśmy zadbać o to, by dopasować jego charakter do okoliczności. Impreza promocyjna, jubileusz lub event z okazji otwarcia nowej siedziby powinny być bardziej oficjalne, aby podkreślić rangę wydarzenia. Imprezy integracyjne powinny być za to luźniejsze, zwłaszcza kiedy oprócz pracowników i klientów, biorą w nich udział także ich rodziny. Warto wziąć pod uwagę takie warianty, jak:

 • Piknik
 • Spotkanie team-building
 • Wieczorek tematyczny
 • Gry scenariuszowe
 • Rozgrywki sportowe
 • Zawody paintballowe
 • Wieczór casino

Każdą z propozycji można dopasować do upodobań i oczekiwań uczestników. Wystarczy dowiedzieć się, w jakiej imprezie integracyjnej najchętniej chcieliby wziąć udział. Potem pozostaje już tylko dobrać odpowiednie miejsce. Jeśli impreza firmowa ma odbywać się w plenerze, warto zorganizować ją na placach przyrestauracyjnych, w pobliżu jezior i lasów. Zarówno miasta, jak i osoby prywatne, chętnie udostępniają działki pod imprezy plenerowe w Katowicach. Jeśli zdecydujemy się na event w przestrzeni zamkniętej, warto wziąć pod uwagę:

 • Bary i restauracje
 • Sale bankietowe i konferencyjne
 • Galerie sztuki
 • Audytorium
 • Escape roomy
 • Parki trampolin

Wybór jest praktycznie nieograniczony, wystarczy podpytać pracowników, gdzie najchętniej chcieliby się udać, a specjaliści z agencji eventowej starStone zajmą się resztą. Każda impreza firmowa, którą organizują, jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Niepowtarzalna atmosfera, ciekawe atrakcje i pyszny catering, czyli coś, czego każdy oczekuje, a rzadko osiąga – wszystko to otrzymamy, jeśli postawimy na specjalistów. Pracownicy firmy starStone wezmą na siebie wszelkie przygotowania, a organizatorom pozostanie jedynie cieszyć się czasem spędzonym z resztą uczestników.